Gminne Centrum Kultury w Żabnie wspólnie z Małopolskim Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu - Biurem Organizacyjnym w Tarnowie serdecznie zapraszają dziecięce i młodzieżowe teatry lalkowe do udziału w 36. edycji Małopolskiego Przeglądu Teatrów Lalkowych o Wielką Nagrodę Zająca Poziomki, która odbędzie się w dniu 27 kwietnia 2023 r. w Gminnym Centrum Kultury w Żabnie.

 

 

 

 

 

 

W Przeglądzie mogą prezentować się teatry: lalki, maski, plastyczne, ożywionej formy działające w jednostkach oświatowych, instytucjach kultury oraz stowarzyszeniach teatralnych z terenu województwa małopolskiego.

Małopolski Przegląd Teatrów Lalkowych o Wielką Nagrodę Zająca Poziomki ma na celu stworzenie młodym teatrom możliwości prezentacji własnych realizacji scenicznych, konfrontacji z innymi teatrami lalkowymi oraz inspirowanie poszukiwań repertuarowych i różnorodnych form inscenizacyjnych.

Przedstawienia teatralne oceniać będzie Komisja Artystyczna, która przyzna nagrody i wyróżnienia w trzech kategoriach wiekowych: teatry najmłodszych (od 3 do 6 lat), teatry dziecięce (od 7 do 12 lat) oraz teatry młodzieżowe (od 13 do 16 lat).

W załączeniu przedkładam regulamin 36. Małopolskiego Przeglądu Teatrów Lalkowych oraz kartę zgłoszenia. Kartę zgłoszenia należy przesłać do dnia 3 kwietnia 2023 r. na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Karta zgłoszenia musi być własnoręcznie podpisana przez opiekuna zespołu teatralnego i opieczętowana.

Koordynatorem Przeglądu jest Ilona Stanaszek, tel. 18 5340689, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

REGULAMIN

KARTA ZGŁOSZENIA