Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu – Biuro Organizacyjne w Tarnowie wspólnie z Gminnym Centrum Kultury w Żabnie serdecznie zapraszają instruktorów prowadzących zajęcia teatralne z dziećmi, nauczycieli szkół podstawowych i przedszkoli do udziału w kolejnej edycji warsztatów lalkarskich LALKOWY TEATR WYOBRAŹNI.

 

 

 

 

 

 

Warsztaty odbędą się 8 października 2022 r. (sobota) w godz. 10:00-14:00 w Gminnym Centrum Kultury w Żabnie, ul. Jagiełły 16. 

Teatr ożywionej formy plastycznej – środki i animacja to temat wiodący warsztatów, w trakcie których skupimy się głównie na animacji lalek niekonwencjonalnych. Pojawią się lalki, którymi możemy operować w obrębie małego stolika, jak i te o znacznie większych gabarytach, tworzone przy współpracy kilku osób. Wykorzystamy również elementy własnego ciała: dłonie, stopy, łydki, głowę do kreacji postaci lalkowej. 

Zajęcia warsztatowe poprowadzi Monika Filipowicz, aktorka, absolwentka Akademii Teatralnej

w Warszawie Wydziału Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku. Animatorka materii nieożywionej i miłośniczka teatru przedmiotu, z możliwości którego korzysta podczas własnych eksperymentów artystycznych oraz tworząc spektakle z dziećmi i młodzieżą. 

Wszystkich zainteresowanych udziałem w warsztatach prosimy o przesłanie do 30 września br. skanu wypełnionej i odręcznie podpisanej karty zgłoszenia na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Warsztaty realizowane są w ramach projektu dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury - państwowego funduszu celowego w związku z czym - udział w zajęciach jest bezpłatny!

Informujemy, że budynek GCK w Żabnie dostosowany jest  do potrzeb osób z niepełnosprawnością ruchową.  

 

Dodatkowych informacji udziela: Ilona Stanaszek w tarnowskim Biurze Organizacyjnym MCK SOKÓŁ: 

tel. 14 626 07 61, 18 534 06 89, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Karta zgłoszenia