Gminne Centrum Kultury i Miejsko - Gminna Biblioteka Publiczna w Żabnie zapraszają dzieci w wieku 7 - 10 lat na zajęcia w czasie ferii zimowych. Pod hasłem "Ferie z Detektywem Żabą" będziemy rozwiązywać zagadki, poznawać tajemnice i dobrze się bawić.

Zajęcia będą odbywać się od 17 do 28 stycznia w każdy poniedziałek, środę i piątek w godz. od 11:00 do 13:00. Wszystkich miłośników zajęć plastycznych, muzycznych, literackich, ruchowych, fotograficznych oraz różnych gier i zabaw, a prede wszystkim zagadek i  tajemnic serdecznie zapraszamy!

Zajęcia są bezpłatne, ale liczba miejsc jest ograniczona. Obowiązują wcześniejsze zapisy, których dokonać można w Bibliotece w Żabnie. Zajęcia odbywać się będą w reżimie sanitarnym. Przed zapisaniem dziecka na zajęcia należy zapoznać się z Regulaminem, konieczne będzie także podpisanie stosownego Oświadczenia. Dokumenty dostępne w MGBP w Żabnie.