Gminne Centrum Kultury w Żabnie i Małopolskie Centrum Kultury „SOKÓŁ” w Nowym Sączu - Biuro Organizacyjne w Tarnowie zapraszają dzieci i młodzież  do udziału w warsztatach recytatorskich „SŁOWO NA WARSZTACIE”.

8 grudnia 2021 r. (środa) w godz. 10:00-13:30 w Gminnym Centrum Kultury w Żabnie odbędą się zajęcia  warsztatowe pn. „IGRASZKI Z WIERSZEM – przyjemność mówienia, ale i umiejętność…”, które poprowadzi  Mateusz Dewera – aktor, absolwent krakowskiej PWST.

W programie:

1. Przejrzystość słowa - praca nad poprawną dykcja i artykulacją.

2. Wyrazistości i naturalność sceniczna - świadomość własnych środków wyrazu.

3. Intonacja i ekspresja wypowiedzi scenicznej - ćwiczenia interpretacyjne.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w bezpłatnych warsztatach prosimy o przesłanie kart zgłoszenia do dnia 3 grudnia br. Zgłoszenia przyjmujemy pocztą elektroniczną – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodatkowych informacji udzielają:

Marta Warias – dyrektor Gminnego Centrum Kultury w Żabnie, tel. 14 645 66 79

Ilona Stanaszek – Biuro Organizacyjne w Tarnowie, tel. 14 626 07 61, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Serdecznie zapraszamy!

KARTA ZGŁOSZENIA - do pobrania