Gminne Centrum Kultury w Żabnie serdecznie zaprasza do udziału w tegorocznych zaduszkach - tradycyjnym koncercie poświęconym pamięci zmarłych twórców sceny muzycznej.

Gościnnie wystąpi w Żabnie Maciej Miecznikowski - lider zespołu "Leszcze", prezenter programów telewizyjnych (m.in.: "Śpiewanie na ekranie", "Tak to leciało!").

Oprócz Maćka na scenie w Żabnie wystąpią: Sylwia Kołodziej, Katarzyna Dzierwa, Krzysztof Wójcik, Jarek Tucki, Paweł Maurycy, Dawid Pikul, Kamil Patulski, Jerzy Drobot. Koncert odbędzie się 7 listopada o godz. 18:00. Aby wziąć w nim udział należy wczesniej odebrać wejściówkę. Bezpłatne wejściówki odbierać można od 27 października 2021 r. w Gminnym Centrum Kultury w Żabnie.

Ptronat medialny nad wydarzeniem sprawują: Radio RDN Małopolska, Nowa Gazeta Żabnieńska i Portal Koncertowy Tarnów i Okolice. Zapraszamy...