Uroczyste odczytanie werdyktu Jury odbędzie się tuż przed Koncertem "Karolowe pieśni" z udziałem Macieja Miecznikowskiego (wstęp wolny). Wówczas poznamy listę laureatów projektu.
 
W uroczystości wezmą udział Burmistrz Żabna - Marta Herduś, Starosta Tarnowski - Roman Łucarz oraz Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek, którzy objęli patronat nad projektem i ufundowali nagrody zarówno dla laureatów, jak i dla wszystkich uczestników. Poznamy również imię i nazwisko zdobywcy Grand Prix, który otrzyma stypendium artystyczne Fundacji CORDARE w wysokości 1000 złotych.
Z uwagi na stan epidemii - nie przewiduje się tego dnia tradycyjnego wręczenia nagród i dyplomów. Niemniej , zapraszamy wszystkich uczestników projektu oraz ich opiekunów do Żabna na to niezwykłe spotkanie i koncert.
Wyniki projektu oraz wirtualna galeria prac zostanie także zamieszczona na stronach internetowych organizatorów tj. Fundacji CORDARE (www.cordare.eu) oraz Gminnego Centrum Kultury w Żabnie (ck.zabno.pl)
Po odbiór nagród i dyplomów należy zgłaszać się w dniach 12 - 20 października br. do Gminnego Centrum Kultury Żabnie ul. W. Jagiełły 16 w godz. 9.00 - 18.00. Po odbiór nagród mogą się zgłosić uczestnicy z rodzicami, jak i sami opiekunowie z poszczególnych szkół. Przy okazji odbioru nagród zapraszamy do obejrzenia stacjonarnej wystawy wszystkich prac nadesłanych na projekt. Wystawa znajduje się w Galerii "Rozmaitości" GCK w Żabnie.