Do udziału w konkursie zapraszamy dzieci z przedszkoli i uczniów szkół podstawowych (kl. I - VI) z terenu gminy Żabno.

Prace należy składać w Miejsko – Gminnej Bibliotece Publicznej w Żabnie, ul. Jagiełły 16 do 8 marca 2019 r., natomiast rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 21 marca 2019 r.

w GCK w Żabnie w godzinach popołudniowych (dokładna godzina wręczenia nagród będzie umieszczona na stronach internetowych: www.biblioteka.zabno.pl oraz  www.ck.zabno.pl).

Laureaci konkursu otrzymają nagrody książkowe oraz pamiątkowe dyplomy. Galę wręczenia nagród uświetni spektakl pt. „Kapitan Porządek” w wykonaniu Teatru Lalki i Aktora „Kubuś” z Kielc. Wszystkie prace będzie można obejrzeć na wystawie pokonkursowej.

REGULAMIN - do pobrania

KARTA ZGŁOSZENIA - do pobrania