Występ „Golców” zgromadził kilkutysięczną publiczność, która wyśmienicie się bawiła w rytm największych przebojów uOrkiestry. Ze sceny wybrzmiały: „Lornetka”, „Ściernisco”, „Pędzą konie”, „Pieniądze to nie wszystko” czy „Crazy Is My Life”.

Koncert odbył się w ramach projektu „Z gwiazdami… nie tylko zaczytani” finansowanego z Budżetu Województwa Małopolskiego w ramach II Edycji Budżetu Obywatelskiego.

Projekt odbywa się na terenie 3 gmin subregionu tarnowskiego czyli: Radłowie, Dąbrowie Tarnowskiej oraz oczywiście w Żabnie; realizowany jest przez instytucje kultury z tych gmin, czyli: Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną i Gminne Centrum Kultury w Żabnie, Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Radłowie oraz Dąbrowski Dom Kultury i Miejską Bibliotekę Publiczną im. Marii Kozaczkowej w Dąbrowie Tarnowskiej. Realizatorem projektu jest Centrum Sztuki Mościce w Tarnowie.

Patronat honorowy nad projektem objęli:

Marszałek Województwa Małopolskiego - Jacek Krupa

Burmistrz Radłowa - Zbigniew Mączka

Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej - Krzysztof Kaczmarski ,

Burmistrz Żabna - Stanisław Kusior.

GALERIA ZDJĘĆ - zabno.pl