Od zajęć literackich i plastycznych, poprzez muzyczne, taneczne i fotograficzne, na rozgrywkach sportowych i zabawach kończąc. Uczestnicy zajęć wykonywali walentynki, projektowali własne logo, uczyli się tańczyć, poznali podstawowe gatunki muzyczne, próbowali swoich sił jako wokaliści – z wielkim zaangażowaniem biorąc udział w karaoke, wykonywali zdjęcia, a nawet sami znaleźli się wewnątrz aparatu fotograficznego (camera obscura). Dużo radości sprawiały też dzieciom zajęcia ruchowe i wspólne zabawy chociażby z chustą Klanza.

Ale jak to mówią „wszystko, co dobre szybko się kończy”- pora zatem wracać do szkoły. Wszystkim dzieciakom życzymy powodzenia w nowym semestrze i zapraszamy do odwiedzania domy kultury i biblioteki i korzystania z naszej oferty zajęć popołudniowych. Byle do wakacji…