Do udziału w konkursie zapraszamy dzieci z przedszkoli i uczniów szkół podstawowych (kl I - VI) z terenu gminy Żabno.

Prace należy składać w Miejsko – Gminnej Bibliotece Publicznej w Żabnie, ul. Jagiełły 16 do 1 marca 2018 r., natomiast rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 15 marca 2018 r. w GCK w Żabnie w godzinach popołudniowych (dokładna godzina wręczenia nagród będzie umieszczona na stronach internetowych: www.biblioteka.zabno.pl oraz www.ck.zabno.pl).

Laureaci konkursu otrzymają nagrody książkowe oraz pamiątkowe dyplomy. Galę wręczenia nagród uświetni spektakl pt. „Księga lasu” w wykonaniu aktorów Studia Teatralnego „Scena na scenie” z Krakowa. Wszystkie prace będzie można obejrzeć na wystawie pokonkursowej.

REGULAMIN - do pobrania

KARTA ZGŁOSZENIA -do pobrania