Konkurs przeznaczony był dla wychowanków przedszkoli i uczniów szkół podstawowych z terenu Gminy Żabno.
Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe.

Wyniki konkursu kształtują się następująco:

w kategorii wiekowej przedszkola:


I miejsce (ex aequo) - Kamila Dziura z Publicznego Przedszkola w Żabnie
Roksana Banaś z oddziału przedszkolnego SP w Odporyszowie
Laura Kowalczyk z Publicznego Przedszkola w Żabnie


II miejsce (ex aequo) - Maciej Muzyka z Publicznego Przedszkola w Żabnie
Kamil Kaczmarski z Niepublicznego Przedszkola w Pasiece Otfinowskiej
Julia Liro z Niepublicznego Przedszkola w Pasiece Otfinowskiej

III miejsce (ex aequo) - Jan Aniszewicz z Publicznego Przedszkola w Łęgu Tarnowskim
Małgorzata Kubacka z Publicznego Przedszkola w Niedomicach
Wiktor Webert z oddziału Przedszkolnego SP w Bobrownikach Wielkich

Wyróżnienia otrzymują:
Szymon Kostrzewa z Publicznego Przedszkola w Niedomicach
Hubert Lubasz z Publicznego Przedszkola w Żabnie
Maksymilian Świątek z oddziału przedszkolnego SP w Odporyszowie
Magdalena Wiśniowska z oddziału przedszkolnego SP w Odporyszowie
Dominika Kaczówka z Publicznego Przedszkola w Żabnie

w kategorii wiekowej kl. I – III szkół podstawowych:


I miejsce (ex aequo) – Amelia Madej z Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Siedliszowicach
Krzysztof Wdowikowski z Zespołu Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Otfinowie
Oliwia Konieczna ze Szkoły Podstawowej w Łęgu Tarnowskim


II miejsce (ex aequo) - Wiktoria Wiśniowska ze Szkoły Podstawowej w Odporyszowie
Gabrielle Żurek ze Szkoły Podstawowej w Bobrownikach Wielkich
Gabriel Szarek z Zespołu szkoły Podstawowej i Przedszkola w Otfinowie


III miejsce (ex aequo) - Natalia Madej z Niepublicznej szkoły Podstawowej w Siedliszowicach
Emilia Galus ze Szkoły Podstawowej w Żabnie
Bartłomiej Tryba ze Szkoły Podstawowej w Bobrownikach Wielkich

Wyróżnienia otrzymują:
Eryk Wójcik ze Szkoły Podstawowej w Żabnie
Tymoteusz Górczak ze Szkoły Podstawowej w Żabnie
Maksymilian Konop z Pasieki Otfinowskiej (SP w Przybysławicach)
Aleksander Wardzała z Zespołu Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Otfinowie

w kategorii wiekowej kl. IV – VII szkół podstawowych:


I miejsce (ex aequo) - Natalia Niemiec ze Szkoły Podstawowej w Łęgu Tarnowskim
Szymon Pieprz ze Szkoły Podstawowej w Odporyszowie
Roksana Mikuła ze Szkoły Podstawowej w Ilkowicach

II miejsce (ex aequo) - Maria Rzepka ze Szkoły Podstawowej w Ilkowicach
Julia Kwaśniak ze Szkoły Podstawowej w Żabnie
Julia Karczmarczyk ze Szkoły Podstawowej w Ilkowicach

III miejsce (ex aequo) - Łukasz Kozioł ze Szkoły Podstawowej w Niedomicach
Zuzanna Dziura ze Szkoły Podstawowej w Żabnie
Natalia Wiatr ze Szkoły Podstawowej w Żabnie

Wyróżnienia otrzymują:
Aleksandra Szczebak ze Szkoły Podstawowej w Niedomicach
Wiktoria Karwala ze Szkoły Podstawowej w Żabnie
Kinga Trytko ze Szkoły Podstawowej w Bobrownikach Wielkich
Katarzyna Nalepa ze Szkoły Podstawowej w Łęgu Tarnowskim
Kinga Woziwoda ze Szkoły Podstawowej w Łęgu Tarnowskim