Wieczór tradycyjnie poświęcony został muzyce, plastyce, fotografii i modelarstwu. Licznie zgromadzona publiczność wysłuchała koncertu instrumentalistów uczęszczających na zajęcia muzyczne w Gminnym Centrum Kultury w Żabnie. Można było usłyszeć zarówno utwory klasyczne, jak i rozrywkowe wykonane na gitarze i fortepianie. Drugą część wieczoru poświęcono na wernisaż wystawy twórczości dziecięcej, gdzie oprócz wspaniałych prac plastycznych, można było także podziwiać efekty codziennych zajęć młodych fotografów oraz członków Klubu Modelarstwa, którzy zaprezentowali niezwykłe samoloty, latawce, samochody, a nawet roboty.

Odbywający się od kilku lat Wieczór Talentów, jest także swoistym podsumowaniem pracy i osiągnięć instruktorów pracujących w Gminnym Centrum Kultury w Żabnie, a przede wszystkim okazją do publicznego zaprezentowania na scenie efektów zajęć prowadzonych w placówce.

To, że rok kulturalno – oświatowy 2016/17 został oficjalnie zakończony nie oznacza jednak, że zajęcia w placówce nie będą się odbywać. Już dziś zapraszamy wszystkie dzieci na zajęcia wakacyjne, które odbywać się będą w każdy poniedziałek, środę i piątek w godz. od 11.00 do 13.00 przez cały lipiec i sierpień. Szczegóły wkrótce…