W Przeglądzie mogą prezentować się teatry lalkowe działające w instytucjach oświatowych (przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazja), stowarzyszeniach teatralnych i instytucjach kultury z terenu województwa małopolskiego.

Małopolski Przegląd Teatrów Lalkowych o Wielką Nagrodę Zająca Poziomki ma na celu stworzenie młodym teatrom możliwości prezentacji własnych realizacji scenicznych, konfrontacji z innymi teatrami lalkowymi oraz inspirowanie poszukiwań repertuarowych i różnorodnych form inscenizacyjnych.

Przedstawienia teatralne oceniać będzie Komisja Artystyczna, która przyzna nagrody i wyróżnienia oraz wytypuje teatr do udziału w Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży BAJDUREK w Nowym Sączu. Zespoły teatralne oceniane będą w trzech kategoriach wiekowych: teatry przedszkolne (od 3 do 6 lat), teatry dziecięce (od 7 do 12 lat) oraz teatry młodzieżowe (od 13 do16 lat). Czas trwania spektaklu od 20 do 35 min.

W załączeniu przedkładamy regulamin 32. Małopolskiego Przeglądu Teatrów Lalkowych oraz kartę zgłoszenia zespołu, którą prosimy przesłać w nieprzekraczalnym terminie do dnia 1 marca 2017 r. na adres: Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ - Biuro Organizacyjne, 33-100 Tarnów, Rynek 16 lub e-mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Regulamin i kartę zgłoszenia można pobrać na stronie internetowej: www.mcksokol.pl.

Dodatkowych informacji udziela koordynator Przeglądu: Ilona Stanaszek, tel. 14 6260761, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Serdecznie zapraszamy!

 

REGULAMIN

KARTA ZGŁOSZENIA