Program „Road Show” przeznaczony jest dla młodzieży od 15 roku życia. Polega na godzinnym spotkaniu z przedstawicielami Policji, Straży Pożarnej, Pogotowia Ratunkowego oraz poszkodowanymi w wypadkach i rodzinami ofiar śmiertelnych, które pokażą wypadek drogowy ze swojej perspektywy.
Program realizowany jest pod honorowym patronatem Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, Ministerstwa Infrastruktury i Budownictwa oraz Ministerstwa Sprawiedliwości.
18 listopada (w piątek) w Gminnym Centrum Kultury w Żabnie w godzinach 10:00-12:30 odbędzie się Road Show oraz wręczenie nagród w konkursie Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie.Jednocześnie tego samego dnia, obok Centrum Kultury w Żabnie, Instytut Transportu Samochodowego zaprasza do skorzystania z symulatora dachowania. Aby skorzystać z symulatora należy mieć min. 150 cm wzrostu oraz podpisane przez opiekuna prawnego oświadczenie.
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z kompleksowego, bezpłatnego programu dla młodzieży, pod patronatem Ministerstwa Sprawiedliwości oraz Ministerstwa Infrastruktury i Budownictwa.


Zapisy już trwają, ilość miejsc ograniczona.
Więcej informacji udziela katarzyna Dobrzańska – Junco
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Tel. 663-205-779

 

REGULAMIN

OŚWIADCZENIE

OŚWIADCZENIE DLA NIEPEŁNOLETNICH