Konkurs odbywa się w okresie od 10 lipca do 16 września 2016 roku, a jego celem jest stworzenie zbioru zdjęć z Powiatu Tarnowskiego, które pokażą atuty i piękno letniego krajobrazu naszego wspaniałego regionu oraz będą pełnić rolę swoistego portfolio powiatu.
W ramach konkursu należy wykonać jedno zdjęcie, prezentujące piękno i urok krajobrazu Powiatu Tarnowskiego, zarejestrowane w okresie letnim i przesłać na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wraz z formularzem zgłoszenia.

Udział w konkursie jest bezpłatny. Konkurs jest przeznaczony zarówno dla amatorów jak
i profesjonalistów fotografii, którzy pragną doskonalić swoje umiejętności w dziedzinie krajobrazu oraz zdobywać nowe doświadczenia. Pula nagród wynosi 2500 zł – nagroda główna – 1000 zł.

- Serdecznie zachęcam Państwa do udziału w konkursie. Wierzę, że dzięki konkursowi, a przede wszystkim dzięki zdjęciom, jakie wykonają jego uczestnicy, odkryjemy nowe, ciekawe miejsca oraz magię i piękno Powiatu Tarnowskiego - mówi Starosta Tarnowski Roman Łucarz.

Wszelkie szczegółowe informacje zawiera regulamin konkursu zamieszczony w załączniku. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w konkursie.

 

Karta Zgłoszenia