Zarejestruj się w Grze i wygraj wspaniałe nagrody!
Startujemy w niedzielę, 3 sierpnia 2014, o 17:00. Zbiórka przed sceną Dni Żabna.


Wydarzenie toczyć się będzie w konwencji, coraz bardziej popularnych w Polsce, gier miejskich. To doskonały sposób spędzania wolnego czasu. Świetna zabawa dla dużych i tych trochę mniejszych. Planszę do gry stanowi obszar miasta lub jego fragment. Uczestnicy rozwiązując postawione przed nimi zadania, poznają historię, architekturę i legendy Żabna. Mnóstwo zagadek, łamigłówek, niezwykłych postaci i miejsc. Oczywiście ważnym elementem gry jest rywalizacja.

Kto może brać udział w Grze?

W zasadzie każdy. Wiek nie jest żadnym ograniczeniem. Jedynym warunkiem koniecznym do rozpoczęcia Gry, jest to, by w każdym zespole znalazła się jedna pełnoletnia osoba, która sprawować będzie opiekę nad nieletnimi zawodnikami swojej drużyny. Zachęcamy rodziców, by zabrali swe pociechy i bawili się wspólnie poznając swe miasto, jego historię, legendy oraz teraźniejszość.

Do udziału w Grze zaprosimy 15 drużyn, składających się z dwóch Zawodników, które jako pierwsze zarejestrują się w Grze.

Jak zarejestrować się w Grze?

Procedura rejestracji jest bardzo prosta. Począwszy od 15:00 w sobotę, 2 sierpnia, aż do 16:50 w niedzielę, zbierać będziemy Wasze zgłoszenia w namiocie tuż przy scenie, na której toczyć się będą wydarzenia związane z Dniami Żabna. Każda Drużyna otrzyma Regulamin Gry Miejskiej.

Szczegółowe informacje będą przekazywane sukcesywnie przez Prowadzących imprezę.

Kto ma szansę na zgarnięcie całej puli?
Każdy zespół, który prawidłowo zinterpretuje wszystkie wskazówki, poradzi sobie
z zadaniami i dotrze do zadania finałowego oraz skutecznie się z nim upora jako pierwszy. Oczywiście, zwłaszcza na ostatnim etapie Gry, obowiązuje zasada: „kto pierwszy ten lepszy”. Wygra tylko jeden zespół, a nagrody są naprawdę atrakcyjne. Wygrać można tablety, odtwarzacze mp4, kijki do nordic walking i wiele innych. Organizator zapewnia także nagrody pocieszenia.

Serdecznie zapraszamy do udziału w Grze „Kumasz Żabno?”!

 

REGULAMIN