Każdy tydzień zajęć poświęcony jest innemu ciekawemu zakątkowi świata. Rozpoczęliśmy rzecz jasna od Polski, poznając ciekawe miejsca i malując urocze zakątki, oglądaliśmy polskie bajki oraz tańczyliśmy polskie tańce narodowe.

Podczas tygodnia brazylijskiego dzieci wykonywały maski rodem z karnawału w Rio de Janeiro oraz brały udział w zabawach ruchowych z piłką na świeżym powietrzu.

Przed nami jeszcze tydzień włoski, czyli warsztaty kulinarne i spotkanie z dietetykiem oraz okazja, by posłuchać muzyki, jako że Włochy uważane są za ojczyznę europejskiej muzyki artystycznej.

Podczas tygodnia żabnieńskiego dzieci wezmą udział w plenerze malarskim „Moje miasto” oraz zwiedzą najciekawsze miejsca w mieście.

Lipcowe zajęcia zakończy tydzień azjatycki. Na warsztatach plastycznych będzie możliwość poznania tajników japońskiej sztuki orgiami, a także zagrania w gry planszowe rodem z Azji: chińczyka, szachy, domino.

Spotkania odbywają się w każdy wtorek, środę i czwartek w godzinach od 11.00 do 13.00, a korzystanie z nich jest bezpłatne. Serdecznie zapraszamy.