Prace na wystawie prezentowała rodzina Wójcików: Wanda i Jan, Ola, Dorota, Agnieszka i Radek. W holu i w galerii można było podziwiać obrazy, biżuterię, elementy dekoracji wnętrz, fotografie i rękodzieło artystyczne niezwykle uzdolnionej artystyczne rodziny Państwa Wójcików.

Spotkanie uświetnił koncert zespołu „Bruk – Bend” działającego przy firmie Bruki – Bet w Niecieczy.

Nieczęsto zdarza się, aby wernisaż wystawy zgromadził tak liczną rzeszę uczestników, ale też rzadko zdarza się tak wyjątkowa wystawa, a wielbicieli talentu Wójcików i miłośników humoru Pana Jana też w Żabnie nie brakuje.

Tych, którzy nie mogli wziąć udziału w wernisażu informujemy, że wystawa będzie czynna do 30 listopada. Zapraszamy do zwiedzania.