W pracowni plastycznej dzieci dały się ponieść fantazji  i  za pomocą farb, kredek oraz innych przyborów przedstawiły piękny słoneczny dzień i planowały swoje wakacyjne przygody.

Podczas spotkania z bajką dzieci poznały Artura - chłopca zaprzyjaźnionego z elfowatymi stworkami i wraz z nim przeniosły się w bajkowy,  mikroskopijny świat, gdzie czekało na nich dużo niebezpiecznych przygód -  ucieka przed wartownikami, pojedynki z groźnymi szczurami, żabami, kosmatymi pająkami i wiele innych.

Jednak to nie wszystkie atrakcje jakie czekają na dzieci w ramach „wakacyjnych spotkań” w Gminnym Centrum Kultury
w Żabnie. Na kolejne zapraszamy już 9 lipca. Będą to warsztaty plastyczne, zaś 11 lipca odbędą się warsztaty teatralne.

Serdecznie zachęcamy do zapoznani się z ofertą na cały lipiec. Do zobaczenia w Centrum Kultury…