Nasze spotkanie dotyczy miłości prawdziwej - bo tylko taka miłość uszczęśliwia i daje spełnienie. Opowiedzą nam o swojej drodze do prawdziwej miłości nasi Goście: Sylwia i Paweł Idzi z Krakowa.

 

Poznali się w górach podczas wspólnotowego Sylwestra, on przystojny student w dredach, ona zwykła dziewczyna w spódnicy. Potem były długie rozmowy przy kominku, wspólne pasje i poznawanie się. Przez 4 lata wspólnej drogi przez radość i łzy, nauczyli się czekać na siebie. Dzisiaj są już 6 rok szczęśliwym małżeństwem, mają dwóch rezolutnych synów: Nikodema i Dominika. Opowiadają o tym jak się poznali i jak... zachowali czystość do ślubu.

 

„Będą też ciekawe konkursy z nagrodami” – pełni entuzjazmu opowiadają młodzi KSM-icze.

 

Uczniowie naszych szkół zaprezentują swoje talenty muzyczne i taneczne oraz będzie też okazja, aby pobawić się przy muzyce z lat młodości naszych rodziców; z czasów, kiedy nasi rodzice ślubowali sobie miłość. 

Zapraszamy wszystkich, którzy czują się młodo i chcą ciekawie przeżyć ostatni już karnawałowy sobotni wieczór. 

Pragniemy złożyć również podziękowania Burmistrzowi Żabna Stanisławowi Kusiorowi oraz Zastępcy Burmistrza Zbigniewowi Lustofinowi za wsparcie finansowe przy organizacji spotkania.