W Przeglądzie mogą prezentować się teatry lalkowe działające w szkołach podstawowych, gimnazjach, domach i ośrodkach kultury oraz placówkach edukacyjno - wychowawczych z terenu województwa małopolskiego.

Małopolski Przegląd Teatrów Lalkowych o Wielką Nagrodę Zająca Poziomki to impreza, która ma na celu stworzenie młodym teatrom możliwości prezentacji swoich dokonań artystycznych, wymiany doświadczeń z innymi teatrami oraz animowanie do poszukiwań repertuarowych i nowych form

inscenizacyjnych w teatrze lalkowym.

Przedstawienia teatralne oceniać będzie Komisja Artystyczna, która przyzna nagrody rzeczowe i finansowe oraz nominuje teatr lalkowy do udziału w Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży BAJDUREK w Nowym Sączu (12-13 czerwca 2013 r.).

Kartę zgłoszenia zespołu należy przesłać w nieprzekraczalnym terminie do dnia 25 lutego 2013 r. na adres:

Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ Biuro Organizacyjne

33-100 Tarnów

tel./fax 14 626 0761 lub e-mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

W razie wszelkich problemów informacji udziela koordynator Przeglądu: Ilona Stanaszek, tel. 14 626 07 61, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..