Koncert „Radość najpiękniejszych lat", stoiska z artykułami dla Pań, słodki poczęstunek oraz  okolicznościowe życzenia i kwiaty – to wszystko towarzyszyło gminnym obchodom Dnia Kobiet, który zorganizowany został w Łęgu Tarnowskim.

 

 

W niedzielę 12 marca sala widowiskowa Centrum Kulturalno-Oświatowo-Sportowego w Łęgu Tarnowskim wypełniła się brzegi. Ze sceny popłynęły dźwięki najpiękniejszych polskich piosenek o kobietach i o miłości do nich. W koncercie dedykowanym Paniom wystąpili lokalni muzycy oraz osoby  związane z Gminą Żabno i znane w środowisku lokalnym, choć niekoniecznie z działalności muzycznej. 

Wspólny koncert z okazji Dnia Kobiet zagrali: Monika Kuta, Basia Kąkol, Justyna Kaczówka, Monika Kremska, Joanna Leśny, kom. Dominik Rzepecki - komendant Komisariatu Policji w Żabnie, ks. Janusz Oćwieja - proboszcz parafii w Odporyszowie, Krzysztof Lechowicz - Radny Rady Miejskiej w Żabnie oraz Marcin Jaworski, Jarek Tucki, Paweł Maurycy, Jerzy Drobot, Paweł Mazur i Kamil Patulski. Koncert został gorąco przyjęty przez publiczność, a zespół otrzymał gorące owacje na stojąco.

Gminne obchody Dnia Kobiet w Łęgu Tarnowskim wspólnie poprowadzili Andrzej Głód - Przewodniczący Rady Miejskiej w Żabnie i Piotr Broda - Zastępca Burmistrza Żabna. Życzenia z okazji Dnia Kobiet złożył Paniom także Starosta Tarnowski Roman Łucarz, który w towarzystwie prowadzących oraz obecnych na koncercie Radnych Rady Miejskiej w Żabnie, obdarował Panie kwiatami. 

Gminne Centrum Kultury w Żabnie składa serdeczne podziękowania wszystkim osobom i instytucjom, które wsparły organizację Dnia Kobiet.

Dziękujemy Galerii Żabno i Kwiaciarni „Kolorowe Klimaty” oraz Kwiaciarni „Floris” z Niedomic za przekazanie kwiatów.

Dziękujemy wszystkim, którzy przygotowali stoiska handlowo – promocyjne. Były z nami:

- kwiaciarnia „Floris” z Niedomic

- pani Justyna Augustyn – Boruch – stoisko z kosmetykami

- pani Karolina Zając – komputerowa analiza skóry twarzy i głowy

- Pani Renata Nasiadka – stoisko z przetworami „Maliny znad Kisieliny”

- Pan Piotr Łosiński – pasieka „Złota kuszka”

- Pani Barbara Lichorobiec - Studio Kosmetyczno-Artystyczne „Motylecek-Art.”

- Pani Izabela Moździerz – stoisko „Szydełkowa Isabell”

- Pani Krystyna Morawiec – stoisko z kosmetykami

- Pani Agata Potępa - Dobry Dietetyk

Serdeczne podziękowania składamy również Kołu Gospodyń Wiejskich „U Marysi” z Łęgu Tarnowskiego, za przygotowanie poczęstunku oraz pomoc w organizacji wydarzenia.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom koncertu za tak liczną odpowiedź na nasze zaproszenie. Jeszcze raz, wszystkim Paniom, składamy najlepsze życzenia.

 

FOTORELACJA NA FACEBOOKU - link