„Wszystko o miłości” to tytuł muzycznego spotkania przygotowanego w Centrum Kultury w Żabnie przez zespół wokalny „Cantabile”.

 

  

Okazją do tego było Święto Zakochanych. Licznie zgromadzona w sali klubowej publiczność wysłuchała koncertu piosenek o miłości. Wybrzmiały najpopularniejsze piosenki polskie, angielskie, włoskie, francuskie i hiszpańskie. W romantyczny nastrój wprowadziły widownię nie tylko nastrojowe świece i kawiarniany klimat, ale także utwory muzyczne takie jak: „Felicta”, Volare”, „Parole, parole” czy „Shallow”, które wybrzmiały ze sceny. Śpiewanym piosenkom towarzyszyły gorące tańce latynoamerykańskie w wykonaniu uczniów Szkoły Tańca Latino z Żabna. Zatańczyli: Krystian Marcinkowski i Martyna Krężel oraz Maciej Szkotak i Kamila Kapustka. Przed publicznością w pokazie taneczno-akrobatycznym zaprezentowała się także Daria Szkarłat.

 

O zachwycie publiczności i wspaniałej atmosferze świadczyły długo nie milknące brawa i słowa uznania skierowane przez Starostę Tarnowskiego Romana Łucarza pod adresem zespołu „Cantabile”. 

 

Reżyserką koncertu była Monika Kuta – instruktor zespołu. Zespół wokalny „Cantabile” wystąpił w składzie: Anna Augustyńska, Justyna Kaczówka, Monika Kremska, Kaja Kozioł, Joanna Leśny, Edyta Bugajska, Ela Panek, Magdalena Ciężkowska, Aneta Szkarłat, Agata Mudry, Andrzej Ignasik, Łukasz Chlastawa i Łukasz Kozioł.