Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu - Biuro Organizacyjne w Tarnowie wspólnie z Gminnym Centrum Kultury w Żabnie zapraszają dzieci i młodzież klas IV-VIII szkół podstawowych  do udziału w warsztatach recytatorskich SŁOWO NA WARSZTACIE.

 

Warsztaty przeznaczone są dla uczniów przygotowujących się do udziału w konkursach recytatorskich, którzy chcą doskonalić umiejętności kreatywnego myślenia o tekście literackim, operowania różnorodnymi środkami wyrazu ułatwiającymi osiągniecie wyrazistości i naturalności scenicznej. 

Zajęcia pt. ARTYSTYCZNE OŻYWIANIE TEKSTU LITERACKIEGO – PRZEKAZ TREŚCI I EMOCJI odbędą się w dniu

11 października br. (wtorek) w godz. 10:00-14:00. w Gminnym Centrum Kultury w Żabnie, a poprowadzi je Mateusz Dewera – aktor teatralny i filmowy, absolwent krakowskiej PWST.

Warsztaty realizowane są w ramach projektu dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury - państwowego funduszu celowego w związku z czym - udział w zajęciach jest bezpłatny!

Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest przeslanie skanu wypełnionej i podpisanej odręcznie karty zgłoszenia  na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 5 października br

Dodatkowych informacji udzielają:

Marta Warias – dyrektor Gminnego Centrum Kultury w Żabnie, tel. 14 645 66 79

Ilona Stanaszek – Biuro Organizacyjne w Tarnowie, tel. 14 626 07 61, 18  534 0 689

Serdecznie zapraszamy!

 

Karta zgłoszenia