Gminne Centrum Kultury w Żabnie i Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu - Biuro Organizacyjne w Tarnowie serdecznie zapraszają dziecięce i młodzieżowe teatry lalkowe do udziału w 35. edycji Małopolskiego Przeglądu Teatrów Lalkowych o Wielką Nagrodę Zająca Poziomki, która odbędzie się 19 maja 2022 r. w Gminnym Centrum Kultury w Żabnie. 

 

 

 

 

 

 

W Przeglądzie mogą prezentować się teatry plastyczne, lalki, maski, ożywionej formy skupiające dzieci i młodzież do lat 16 działające w jednostkach oświatowych, instytucjach kultury oraz stowarzyszeniach teatralnych z terenu województwa małopolskiego.

Wszystkie spektakle prezentowane na Przeglądzie oceni powołana przez Organizatorów Komisja Artystyczna, w skład której wejdą aktorzy lalkarze, reżyserzy teatru lalkowego, konstruktorzy lalek. Komisja Artystyczna przyzna nagrody rzeczowe i finansowe: „Wielkie Narody Zająca Poziomki” w kategoriach – teatry dziecięce i młodzieżowe i „Nagrodę Poziomkowego Lasu” w kategorii – teatry najmłodszych.

Zgłoszenia do udziału w Przeglądzie przyjmowane będą do dnia 22 kwietnia 2022 r. na email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Regulamin i kartę zgłoszenia można pobrać też ze strony internetowej: www.ck.zabno.pl

Informacji o Przeglądzie udzielają:

Ilona Stanaszek – koordynator Przeglądu tel. 18 534 06 89 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Gminne Centrum Kultury w Żabnie tel. 14 645 66 79 /w sprawach technicznych/

Zachęcamy do udziału.

 

REGULAMIN

KARTA ZGŁOSZENIA