Gminny Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „RECHOTek” odbędzie się w tym roku online.

Celem Festiwalu jest prezentacja umiejętności wokalnych dzieci, popularyzacja repertuaru dziecięcego oraz promowanie dziecięcej i młodzieżowej kultury muzycznej i młodych talentów wokalnych z terenu gminy Żabno.

Festiwal Przeznaczony jest dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz uczniów szkół podstawowych. Konkurs przeprowadzony zostanie według kategorii wiekowych określonych w Regulaminie.

Warunkiem udziału w konkursie jest przesłanie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. nagrania lub linku do nagrania video wraz z kartą zgłoszenia. Nagrania należy przesłać do dnia 9 kwietnia 2021 r. do godz. 15:00.

Wykonawców oceni Komisja Artystyczna powołana przez Organizatora. Zwycięzcy otrzymają dyplomy i nagrody rzeczowe.

Ogłoszenie wyników nastąpi do 25 kwietnia br. na stronie internetowej Centrum Kultury www.ck.zabno.pl

Szczegółowe zasady udziału w konkursie i warunki, które musi spełniać przesłane nagranie znajdują się w Regulaminie.

Zachęcamy do udziału…

REGULAMIN - do pobrania