Poniżej zamieszczamy wyniki Konkursu Plastycznego "Eko ozdoba choinkowa".

 

 

Komisja w składzie:

Marcin Głuszek

Ewa Czarna

Kamila Ryba

po obejrzeniu i wnikliwej ocenie wszystkich 166 prac, które wpłynęły na konkurs stwierdziła, że 9 prac nie spełniało wymogów regulaminowych. W związku z tym ocenie poddano 157 prac. Przy ich ocenie Komisja wzięła pod uwagę: pomysłowość, wkład pracy oraz zgodność z regulaminem konkursu i ogólny wyraz artystyczny.

Biorąc powyższe pod uwagę Komisja postanowiła przyznać następujące miejsca:

 

w kategorii wiekowej 3 – 6 lat:

 

I miejsce (ex aequo) -     Chmura Franciszek

                                                Dziedzic Eliza

                                                Dziura Kornelia

                                                Iwaniec Wiktor

                                                Kilian Aleksandra

                                                Kostrzewa Maja

                                                Marek Bartosz

                                                Połetek Milena

                                                Prząda Izabela

                                                Sztorc Emilia      

 

                                              

II miejsce (ex aequo) -    Banek Julia

                                                Bąk Izabela

                                                Kołodziej Maja

                                                Kozak Kornelia

                                                Lubasz Szymon

                                                Mikos Lena

                                                Nagórzańska Lena

                                                Piątek Miłosz

                                                Rogóż Jakub

                                                Wrona Bartosz

 

 III miejsce (ex aequo) - Gryzło Julian

                                                Jachym Szymon

                                                Kłusek Alan

                                                Kuczek Hubert

                                                Kuczek Iga

                                                Majzner Zuzanna

                                                Mączko Kacper

                                                Rygielska Natalia

                                                Stryczek Julia

                                                Śledź Julia

 

 Wyróżnienia otrzymują:

 Iwaniec Mateusz

 Kmieć Anna

 Kogut Kamila

 Pietraszewska Amelia

 Pietraszewski Filip

 Prisacaru – Cygan Karol

 Romański Jan

 Sajdera Zuzanna

 Wiekierak Marlena

 Woźnica Alan

 

 w kategorii wiekowej 7 – 10 lat:

 

I miejsce (ex aequo) –     Dziura Kamila

                                                Kostrzewa Oliwia

                                                Kotapka Klaudia

                                                Patulska Natalia               

                                                Prząda Michał

                                                Rzepka Adrian

                                                Skrabacz Zofia

                         

 II miejsce (ex aequo) -    Ciombor Szymon

                                                Iwaniec Kacper

                                                Lizak Zuzanna

                                                Sobczak Maria

                                                Sztorc Wiktor

                                                Wiekierak Martyna

                                                Wrona Patryk

 

III miejsce (ex aequo) - Dziedzic Wiktor

                                                Madej Gabriela

                                                Piwko Jakub

                                                Piwko Maksymilian

                                                Podobińska Nicola

                                                Rzepka Nikola

                                                Tarchała Anna

 
                                              

 Wyróżnienia otrzymują:

 Bujak Nikola

 Burzawa Malwina

Cichy Hanna

 Kieć Jakub

 Kiełbasa Gabriela

 Rygielska Ewa

 Wojna Aleksandra

 

   w kategorii wiekowej kl. 11 – 18 lat:

 

I miejsce (ex aequo) -      Kostrzewa Maciej

 Owca Kamila

 Skirzyński Filip  

 

II miejsce (ex aequo) -    Górczak Tymoteusz

 Madej Kinga

 Patulska Zuzanna

 

III miejsce (ex aequo) -   Górczak Tomasz

 Sobczak Piotr

 Tarchała Gabriela

 

Wyróżnienia otrzymują:

 Kapturkiewicz Amelia

 Kiełbasa Igor

 Palej Tomasz

 

w kategorii „prace rodzinne”:

 

I miejsce (ex aequo) -      Sara Janeczek z rodziną

                                                Emilia Kołodziej z rodziną

 

II miejsce (ex aequo) -    Szymon Cygan z tatą Tomaszem

                                                Mikołaj Kostrzewa z mamą Iloną

 

III miejsce (ex aequo) -   Milena Kuruc z rodzicami

                                                Rodzina Szuranów

 

Wyróżnienia otrzymują:

 Blanka Kuc z rodziną

 Filip Stachura z rodzicami: Joanną i Danielem

 Nikola i Ewelina Skrabacz

 Oliwia Kania wraz z Luizą

 

Laureaci Konkursu otrzymują nagrody rzeczowe i dyplomy. Wszyscy uczestnicy Konkursu także otrzymują pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe za udział.

 

Film z oficjalnym ogłoszeniem wyników konkursu można obejrzeć pod adresem https://www.facebook.com/ckzabno/