Lekcją na temat sił przyrody, swoistym chrztem i mianowaniem na uczestnika zajęć wakacyjnych rozpoczęły się zajęcia dla dzieci prowadzone w Centrum Kultury i Bibliotece w Żabnie.

Hasłem tegorocznych zajęć są 4 żywioły. W tym tygodniu odkrywamy naturę ziemi. Będziemy tworzyć eko-sztukę, zakładać własny ogród i eksplorować planetę za pomocą łazików – robotów.

Przez 4 tygodnie lipca i 4 tygodnie sierpnia dzieci pod kierunkiem doświadczonych instruktorów zgłębiać będą naturę otaczającego nas świata, poznawać rządzące nim prawa fizyki, eksperymentować, tworzyć i... a może przede wszystkim, dobrze się bawić.

Zajęcia odbywają się w poniedziałki, środy i piątki w godz. od 11:00 do 13:00. Zostało jeszcze kilka wolnych miejsc – zapraszamy. Zajęcia są bezpłatne.