30 czerwca 2020 r. w Gminnym Centrum Kultury w Żabnie odbyła się promocja albumu „W drogę z nami”. Okazją do wydania publikacji był jubileusz 20-lecia działalności grupy pielgrzymkowej, która działa w ramach Akcji Katolickiej przy Parafii Św. Trójcy w Łęgu Tarnowskim.

Grupa skupia pielgrzymów nie tylko z łęgowskiej parafii, ale także z tych sąsiednich: Łęgu – Zamościa, Niedomic i Żabna.  Od 20 lat grupa pielgrzymuje i nawiedza sanktuaria w Polsce i w Europie. Odwiedzili już Włochy, Litwę, Słowację, Węgry i Ukrainę.

Chcąc uczcić jubileusz 20 lat pielgrzymowania grupa wydała pamiątkowy album dokumentujący odbyte do tej pory pielgrzymki. Na album składają się zdjęcia odwiedzanych miejsc oraz tekst, którego autorem jest Stanisław Kania – członek grupy pielgrzymkowej.

Inicjatorką wydania albumu była wieloletnia członkini grupy pielgrzymkowej w Łęgu Tarnowskim - Zofia Moskal – Masłoń.

Promocji albumu w Gminnym Centrum Kultury w Żabnie towarzyszyło wspólne śpiewanie piosenek religijnych z zespołem Gabriela Pęcaka - Gabi Band.

Spotkanie było też okazją do złożenia podziękowań dla Pani Zofii Maskal – Masłoń i Pana Stanisława Kani nie tylko ze strony członków grupy. Wyrazy uznania i gratulacje złożyli im także Burmistrz Żabna Pani Marta Herduś i Proboszcz Parafii pw. Św. Trójcy w Łęgu Tarnowskim ks. Andrzej Bakalarz.