Ozdoby choinkowe wykonane przez przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych z gminy Żabno zdobią Galerię „Rozmaitości” Gminnego Centrum Kultury w Żabnie. Prace, które oglądać można do końca stycznia, zostały wykonane na konkurs „Magiczny czas Bożego Narodzenia”.

 

 

 

 

12 stycznia w Centrum Kultury odbyło się ogłoszenie wyników i uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu. 

Na konkurs wpłynęło 139 prac. Komisja oceniająca prace przyznała wiele nagród i wyróznień.

W kategorii wiekowej przedszkole nagrody zdobyli:

I miejsce: Hubert Prażuch–  Przedszkole Niepubliczne „Mały Wyspiański”

Zuzanna Lizak – Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Otfinowie 

Kacper Mączko – Publiczne Przedszkole w Żabnie

Martyna Murczek – Publiczne Przedszkole w Niedomicach

Barbara Kabat – Publiczne Przedszkole w Żabnie – Rada Rodziców

Emilia Czerwińska – Szkoła Podstawowa w Odporyszowie – oddz. przedszkolny

                    

II miejsce: Filip Pietraszewski - Publiczne Przedszkole w Łęgu Tarnowskim

Lena Panek – Ochronka Zgromadzenia Sióstr Służebniczek BDNP  

Paweł Kaczmarski – Niepubliczne Przedszkole w Pasiece Otfinowskiej

Wiktor Iwaniec – Publiczne Przedszkole w Łęgu Tarnowskim

Nicola Podobińska – Publiczne Przedszkole w Żabnie – Rada Rodziców

Karolina Ryszka – Publiczne Przedszkole w Niedomicach

III miejsce: Bartłomiej Moryl – Publiczne Przedszkole w Żabnie

Kamila Kogut - Publiczne Przedszkole w Żabnie – Rada Rodziców

                   Oliwia Kostrzewa – Publiczne Przedszkole w Niedomicach

Maja Kołodziej – Publiczne Przedszkole w Łęgu Tarnowskim

Julia Zych - Przedszkole Niepubliczne „Mały Wyspiański”

Karol Tomolik – Niepubliczne przedszkole w Pasiece Otfinowskiej

 

Wyróżnienie: Julia Ślipek – Publiczne Przedszkole w Niedomicach

    Marta Niedziela – Niepubliczne Przedszkole w Pasiece Otfinowskiej

    Natan Chrobok – Publiczne Przedszkole w Żabnie

    Eliza Kwaśniak - Ochronka Zgromadzenia Sióstr Służebniczek w Odporyszowie

    Rafał Skoblowski – Ochronka Zgromadzenia sióstr Służebniczek w Odporyszowie

    Lena Nagórzańska – Publiczne Przedszkole w Żabnie

W kategorii szkoły podstawowe – kl. I-III nagrody zdobyli:

I miejsce: Martyna Wiekierak – Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Otfinowie

Roksana Banaś – Szkoła Podstawowa w Odporyszowie

Aleksandra Wątroba –Szkoła Podstawowa w Żabnie

Laura Boryczka – Szkoła Podstawowa w Sieradzy

II miejsce:  Wiktor Webert – Szkoła Podstawowa w Bobrownikach Wielkich

Krystian Ryczek – Szkoła Podstawowa w Bobrownikach Wielkich

Marcelina Kowynia – Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Otfinowie

Emilia Kijowska – Szkołą Podstawowa w Sieradzy

                     

III miejsce: Maksymilian Świętek – Szkoła Podstawowa w Odporyszowie

Jakub Baliga – Szkoła Podstawowa w Odporyszowie

Julia Jasek – Szkoła Podstawowa w Niedomicach

Natalia Trytko – Szkoła Podstawowa w Bobrownikach Wielkich

Wyróżnienie: Gabriela Kiełbasa – Szkoła Podstawowa w Bobrownikach Wielkich

Natalia Patulska – Szkoła Podstawowa w Łęgu Tarnowskim

Wojciech Dziura – Szkoła Podstawowa w Żabnie

Jakub Panek – Szkoła podstawowa w Sieradzy

Jakub Kieć – Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Ilkowicach

W kategorii szkoły podstawowe – kl. IV-VIII nagrody zdobyli:

I miejsce: Karol Kożuch – Szkoła Podstawowa w Odporyszowie

Rafał Chłopek – Szkoła Podstawowa w Łęgu Tarnowskim

Filip Skirzyński – Szkoła Podstawowa w Żabnie

Mateusz Kondal – Szkoła Podstawowa w Bobrownikach wielkich

II miejsce:  Zauzanna Patulska – Szkoła Podstawowa w Łęgu Tarnowskim

Piotr Sobczak – Szkoła Podstawowa w Żabnie

Amelia Kuruc – Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Ilkowicach

Gabriela Pochroń – Szkoła Podstawowa w Sieradzy

                     

III miejsce: Filip Smakowski – Szkoła Podstawowa w Żabnie

Maksymilian Englart – Szkoła Podstawowa w Żabnie

Natalia Kondal – Szkoła Podstawowa w Bobrownikach Wielkich

Nikola Kostrzewa – Szkoła Podstawowa w Niedomicach

Wyróżnienie: Maciej Kostrzewa- Szkoła Podstawowa w Niedomicach

Ola Tatarczuch – Szkoła Podstawowa w Sieradzy

Anna Kieć – Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Ilkowicach

Nadia Gądek – Szkoła Podstawowa w Niedomicach

Martina Byra – Szkoła Podstawowa w Żabnie 

Pozostali uczestnicy za udział w konkursie także otrzymali dyplomy i nagrody książkowe.

Serdecznie gratulujemy.