Koncertowi Majki Jeżowskiej i akcji Kilometry Dobra w Gminnym Centrum kultury w Żabnie towarzyszyło ogłoszenie wyników i uroczyste wręczenie nagród w konkursach plastycznych, które ostatnio organizowane były przez Gminne Centrum Kultury i Miejsko – Gminną Bibliotekę Publiczną w Żabnie.

 

 

Nagrody z rąk: Burmistrz Żabna Marty Herduś, Przewodniczącego Rady Miejskiej w Żabnie Krzysztofa Lechowicza, Radnych Rady Miejskiej: Arkadiusza Stolarczyka i Wojciecha Ryndaka oraz Prezesa Zarządu Gminnego Związku OSP RP w Żabnie Jana Szpilskiego odebrali laureaci i uczestnicy konkursów: „Nie wypalaj suchych traw”, Kiedy dzwonię po straż pożarną”, „Strażak w akcji” oraz „Wyspiański w moich oczach”.

Poniżej zamieszczamy listę laureatów poszczególnych konkursów i serdecznie gratulujemy sukcesów.

Konkurs „Kiedy dzwonię po straż pożarną”

w grupie wiekowej - klasy I:

I miejsce               -              Amelia Wietecha ze Szkoły Podstawowej w Żabnie

II miejsce             -              Kornelia Majzner ze Szkoły Podstawowej w Bobrownikach Wielkich

III miejsce            -              Gabriela Kiełbasa ze Szkoły Podstawowej w Bobrownikach Wielkich

                                               Karolina Kijowska ze Szkoły Podstawowej w Żabnie

w grupie wiekowej - klasy II:

I miejsce               -              Laura Prisacaru - Cygan ze Szkoły Podstawowej w Łęgu Tarnowskim

II miejsce             -              Izabela Kowal ze Szkoły Podstawowej w Łęgu Tarnowskim

III miejsce            -              Marcel Zych z Zespołu Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Otfinowie

Wyróżnienie        -              Julia Trytko ze Szkoły Podstawowej w Bobrownikach Wielkich

                                               Szymon Wróbel ze Szkoły Podstawowej w Niedomicach

w grupie wiekowej - klasy III:

I miejsce               -              Michał Ciuruś z Publicznego Katolickiego Zespołu Szkół i Przedszkola w Niecieczy

II miejsce             -              Kacper Łabuda ze Szkoły Podstawowej w Bobrownikach Wielkich

III miejsce            -              Oliwia Cygan ze Szkoły Podstawowej w Bobrownikach Wielkich

Wyróżnienie        -              Krzysztof Puła z Publicznego Katolickiego Zespołu Szkół i Przedszkola w Niecieczy

                                               Mateusz Kondal ze Szkoły Podstawowej w Bobrownikach Wielkich

 

Konkurs „Nie wypalaj suchych traw”

w grupie wiekowej - klasy IV:

I miejsce               -              Maciej Kostrzewa ze Szkoły Podstawowej w Niedomicach

II miejsce             -              Nikola Kostrzewa ze Szkoły Podstawowej w Niedomicach

                                               Gabriela Bartoszek ze Szkoły Podstawowej w Niedomicach

III miejsce            -              Rafał Chłopek ze Szkoły Podstawowej w Łęgu Tarnowskim

Wyróżnienie        -              Wiktoria Stachura ze Szkoły Podstawowej w Niedomicach

                                               Anna Rydzewska ze Szkoły Podstawowej w Niedomicach

w grupie wiekowej - klasy V:

I miejsce               -              Julia Bachara ze Szkoły Podstawowej w Bobrownikach Wielkich

II miejsce             -              Gabriela Jaworska z Zespołu Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Otfinowie

III miejsce            -              Fabio Prisacaru – Cygan ze Szkoły Podstawowej w Łęgu Tarnowskim

Wyróżnienie        -              Filip Kareta ze Szkoły Podstawowej w Bobrownikach Wielkich

                                               Łukasz Kozioł z Publicznego katolickiego Zespołu szkół i Przedszkola w Niecieczy

w grupie wiekowej - klasy VI:

I miejsce               -              Kacper Witek ze Szkoły Podstawowej w Niedomicach                                         

II miejsce             -              Giulia Prisacaru – Cygan ze Szkoły Podstawowej w Łęgu Tarnowskim

III miejsce            -              Kacper Prażuch ze Szkoły Podstawowej w Niedomicach

 

Konkurs „Strażak w akcji”

w grupie wiekowej – klasy VII:

I miejsce               -              Aleksandra Nalepa ze Szkoły Podstawowej w Łęgu Tarnowskim

II miejsce             -              Wiktoria Zając ze Szkoły Podstawowej w Żabnie

III miejsce            -              Anna Kieć z Zespołu Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Ilkowicach

 

Konkurs „Wyspiański w moich oczach”

w kategorii wiekowej klasy I-III:

I miejsce:                Zofia Mądrzyk – Klub Plastyki GCK w Żabnie

                                  Magdalena Kołodziejczyk – Szkoła Podstawowa w Żabnie

                                  Martyna Wiekierak – Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Otfinowie

                                  Amelia Wietecha – Szkoła Podstawowa w Żabnie

                        

II miejsce:               Dominika Kaczówka – Klub Plastyki GCK w Żabnie

                                 Amelia Pitaś – Szkoła Podstawowa w Żabnie       

III miejsce:              Weronika Wojciechowska – Klub Plastyki GCK w Żabnie   

                                  Artur Pytka – Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Otfinowie

                                  Zuzanna Flis – Klub Plastyki GCK w Żabnie

                        

Wyróżnienie:          Bartosz Bociek – Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Otfinowie

                                  Emilia Węc – Szkoła Podstawowa w Żabnie

w kategorii wiekowej klasy IV-VI nagrody zdobyli:

I miejsce:                Zuzanna Patulska – Szkoła Podstawowa w Łęgu Tarnowskim

                                  Wiktoria Mika- Klub Plastyki GCK w Żabnie

II miejsce:               Aleksandra Kołodziejczyk – Szkoła Podstawowa w Żabnie

                                  Emilia Merchut – Szkoła Podstawowa w Żabnie

                    

III miejsce:              Magdalena Pochroń – Klub Plastyki GCK w Żabnie

                                  Kamila Chłoń – Szkoła Podstawowa w Żabnie

                                  Łukasz Kozioł – Publiczny Katolicki Zespół Szkół i Przedszkola w Niecieczy

w kategorii wiekowej klasy VII, VIII, III gimnazjum nagrody zdobyli:

I miejsce:                Emilia Florek – Szkoła Podstawowa w Żabnie

                                  Paulina Czarna – Szkoła Podstawowa w Żabnie

                                  Kinga Woziwoda- Szkoła Podstawowa w Łęgu Tarnowskim

                        

II miejsce:               Leon Piwowarczyk  –Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Otfinowie

                                  Martyna Bąk – Szkoła Podstawowa w Bobrownikach Wielkich

                 

III miejsce:              Wiktoria Warzecha – Szkoła Podstawowa w Żabnie

                                  Natalia Zych – Szkoła Podstawowa w Żabnie       

Wyróżnienie:          Maciej Kwaśniak -  Szkoła Podstawowa w Żabnie