Gminne Centrum Kultury w Żabnie organizuje 2. edycję Gminnego Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Rechotek”, która odbędzie się 25 kwietnia 2019 r. Festiwal honorowym patronatem objęła Burmistrz Żabna – Marta Herduś.

Celem przedsięwzięcia jest prezentacja umiejętności wokalnych dzieci, popularyzacja repertuaru dziecięcego oraz promowanie dziecięcej i młodzieżowej kultury muzycznej  i młodych talentów wokalnych z terenu gminy Żabno.

Festiwal przeznaczony jest dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz uczniów szkół podstawowych i klas gimnazjalnych. Konkurs przeprowadzony zostanie według kategorii wiekowych określonych w Regulaminie.

Zgłoszenia udziału należy dostarczyć do Gminnego Centrum Kultury w Żabnie do 15 kwietnia br. do godz. 15.00.

Zwycięzcy otrzymają nagrody rzeczowe i pamiątkowe dyplomy, które wręczone zostaną laureatom po zakończeniu przesłuchań w tj. w dniu 25 kwietnia 2019 r.

REGULAMIN - do pobrania

KARTA ZGŁOSZENIA - do pobrania