Gminne Centrum Kultury w Żabnie wspólnie z Hufcem ZHP Tarnów i Namiestnikiem Harcerskim phm. Renatą Kawulą zapraszają do udziału w I Festiwalu Piosenki Harcerskiej im. płk. Harcmistrza Jerzego Pertkiewicza.

Celem Konkursu jest integracja środowisk harcerskich, promocja uzdolnionej muzycznie młodzieży, integracja i promocja harcerstwa w gminie Żabno i powiecie tarnowskim oraz promowanie piosenki harcerskiej.
W Konkursie mogą brać udział zarówno zespoły reprezentujące drużyny harcerskie z terenu powiatu tarnowskiego i miasta Tarnów, jak i reprezentacje szkół z terenu gminy Żabno, w których nie ma drużyny harcerskiej.

Warunkiem udziału w konkursie jest doręczenie wypełnionej karty zgłoszenia do Gminnego Centrum Kultury w Żabnie, ul. Jagiełły 16, 33-240 Żabno lub mailowo na adres druhny Renaty Kawuli Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 24 stycznia 2020 r. do godz. 15.00.
W konkursie mogą brać udział wyłącznie zespoły liczące od 5 do 10 uczestników.
Zadaniem festiwalowym będzie wykonanie piosenki harcerskiej z listy ogłoszonej przez Organizatorów oraz wykonanie dowolnej piosenki o tematyce patriotycznej.
Wykonawców oceniać będzie jury powołane przez Organizatora

Festiwal Piosenki Harcerskiej odbędzie się 14 lutego o godz. 10:00 w sali widowiskowej Gminnego Centrum Kultury w Żabnie. Zwycięzcy otrzymają pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe, które wręczone zostaną po zakończeniu przesłuchań.

Szczegółowe zasady Festiwalu i warunki udziału w nim zawiera Regulamin.

REGULAMIN - do pobrania

KARTA ZGŁOSZEŃ - do pobrania