Idąc za ciosem członkowie Stowarzyszenia Rozwoju Siedliszowic u Tatara tym razem jako „Grupa Teatralna ŁOD TATARA” wzięli udział w XIII Małopolskim Przeglądzie Teatrów Wiejskich w Wiśniowej.

Prezentowało się tam 8 grup teatralnych. 3 w kategorii dramatycznej oraz 5 w kategorii obrzędowej. Grupa przedstawiła widowisko „Baby sie swarzo, a kajce ido…” autorstwa i w reżyserii Krzysztofa Ryndaka oraz członków grupy. Komisja artystyczna była zachwycona widowiskiem. Pochwalono pomysł, scenariusz, scenografię, wyrazistą grę poszczególnych aktorów tych starszych i młodszych oraz Kury, a także fakt, że była to jedyna grupa z tak krótkim stażem działalności, oraz debiutująca na przeglądzie.

Werdykt Komisji był jednoznaczny – I miejsce dla Tatarów. Radość wśród siedliszowskich „aktorów” była ogromna. Motywuje to do dalszej działalności, ponieważ już wkrótce zaczynali będą pracę nad kolejnym widowiskiem. Życzmy im powodzenia i trzymajmy kciuki.