Gminne Centrum Kultury w Żabnie i Amatorski Teatr "RAZEM" działający przy Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Ilkowicach zapraszają na spektakl "Sztuka swatania według Moliera" , który odbędzie się 6 listopada o godz. 17:00 w sali widowiskowej GCK.

Spektakl w reżyserii Ewy Saładygi i Marii Merchut - Szwalec powstał na podstawie utworów: "Skapiec", "Chory z urojenia" i "Szkoła żon". Był już raz grany na żabnieńskiej scenie, wzbudzając spory zachwyt i wywołując salwy śmiechu wśród widowni. Sukces, jaki odniosło wtedy widowisko, sprawił, że rodzimi artyści - mieszkańcy Ilkowic - postanowili raz jeszcze wystąpić w Żabnie. W spektaklu występują: Piotr Mitera, Tomasz Gdowski, Katarzyna Banek, Anna Englart, Anna Rzepka, Małgorzata Jurek, Paulina Patulska, Katarzyna Kieć, Ryszard Flis, Marcin Kuruc, Robert Cich, Jerzy Englart, Justyna Szewc, Leszek Cich, Jarosław Sztorc i Agnieszka Wilk.

Wstęp na spektakl jest wolny. Serdecznie zapraszamy...