Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy znów zagra

Tradycyjnie, jak co roku, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra w Żabnie. Do południa na terenie gminy prowadzona będzie zbiórka do puszek, a w godzinach popołudniowych odbędzie się blok imprez poświęcony 27. Finałowi WOŚP w Gminnym Centrum Kultury w Żabnie.

Będą występy artystyczne i aukcja. Wystąpią m.in. laureaci 23. Regionalnego Konkursu Kolęd i Pastorałek oraz Teatr Ad Hoc ze spektaklem „Serenada”.
Gminne Centrum Kultury – jako organizator 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Żabnie - zwraca się uprzejmie z prośbą o rozważenie możliwości nieodpłatnego przekazania przedmiotów, które zostaną zlicytowane podczas bloku imprez związanych z Finałem WOŚP w dniu 13 stycznia 2019 r.

Wzorem lat poprzednich - prosimy o włączenie się w tę szczytną akcję, która w tym roku odbywa się pod hasłem „POMAGANIE JEST DZIECINNIE PROSTE - gramy dla dzieci małych i bez focha - na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych”.

Z góry dziękujemy za to, że zagracie wspólnie z WOŚP.