VIII GMINNY KONKURS PIOSENKI RELIGIJNEJ „EWANGELIA W PIOSENCE” -LISTA STARTOWA

Poniżej zamieszczamy LISTĘ STARTOWĄ NA VIII GMINNY KONKURS PIOSENKI RELIGIJNEJ „EWANGELIA W PIOSENCE” 

 

 

 

 

 

   LISTA STARTOWA

 

VIII GMINNY KONKURS PIOSENKI RELIGIJNEJ

„Ewangelia w piosence”

 

23 października 2018 r.

 

 

KATEGORIA SOLIŚCI - PRZEDSZKOLA

 

L.P.

Imię
i nazwisko

Tytuł  utworu

Instytucja delegująca

Godzina występu

1.

Barbara Cygan

„Malutki aniołek”

Publiczne Przedszkole w Żabnie

10:05

2.

Patrycja Szot

„Czy wy wiecie, że jesteście świątynią”

Niepubliczne Przedszkole w Pasiece Otfinowskiej

10:10

3.

Zuzanna Chłoń

„Chodziłeś Panie po ziemi”

Ochronka Zgromadzenia Sióstr Służebniczek w Odporyszowie

10:13

4.

Lena Lustofin

„Duchu Święty pocieszaj mnie”

Oddział przedszkolny Szkoły Podstawowej w Sieradzy

10:16

5.

Zofia Hajduk

„Weź mnie na ręce”

Oddział przedszkolny Szkoły Podstawowej w Sieradzy

10:20

6.

Milena Kijowska

„Gdy klęczę przed Tobą”

Publiczne Przedszkole w Niedomicach

10:23

7.

Zuzanna Guzy

„Ty tylko mnie poprowadź”

Publiczne Przedszkole w Niedomicach

10:26

8.

Rita Wąż

„Gdy Pan Jezus był malutki”

 

10:30

 

 

 

KATEGORIA ZESPOŁY - PRZEDSZKOLA

 

L.P.

Nazwa zespołu

Tytuł  utworu

Instytucja delegująca

Godzina występu

1.

„Rozśpiewane Starszaki”

„Bóg łączy nas”

Niepubliczne Przedszkole w Pasiece Otfinowskiej

10:35

2.

„Rozśpiewane Maluszki”

„Nadzieja”

Niepubliczne Przedszkole w Pasiece Otfinowskiej

10:40

3.

„Ilkowickie Słowiki”

„Tu stoją krokodyle”

Zespół Szkoły Podstawowej
i Przedszkola w Ilkowicach

10:45

4.

„A co nam zależy”

„Kocham Cię Cię”

Publiczne Przedszkole w Żabnie

10:50

5.

„Bliźniaki”

„Zróbmy coś dobrego”

Publiczne Przedszkole w Żabnie

10:55

6.

Zerówka z Odporyszowa

„Zaufaj Panu”

Oddział przedszkolny Szkoły Podstawowej w Sieradzy

11:00

 

 

Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród – około godz.11:30

 

 

 

 

KATEGORIA SOLIŚCI - SZKOŁY PODSTAWOWE KL. I-III

 

L.P.

Imię
i nazwisko

Tytuł  utworu

Instytucja delegująca

Godzina występu

1.

Ewa Migdał

„Muszelka”

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Ilkowicach

11:45

2.

Hubert Kobyłecki

„Znowu Cię spotykam”

Szkoła Podstawowa w Żabnie

11:49

3.

Emilia Kijowska

„Nasza Ziemia”

Szkoła Podstawowa w Sieradzy

11:53

4.

Jakub Kijowski

„Góry do góry”

Szkoła Podstawowa w Sieradzy

11:56

5.

Julia Merchut

„Duchu Św. pocieszaj mnie”

Szkoła Podstawowa w Sieradzy

12:00

6.

Natalia Flis

„Mój Anioł ma mnie”

Szkoła Podstawowa w Sieradzy

12:04

7.

Amelia Chodoła

„Oto ja posyłam Anioła”

Szkoła Podstawowa w Sieradzy

12:07

8.

Wiktoria Olesińska

„Zabierz mnie”

Szkoła Podstawowa w Niedomicach

12:10

9.

Paweł Strzyż

„Barka”

Szkoła Podstawowa w Sieradzy

12:13

10.

Kacper Chodoła

„Ty tylko mnie poprowadź”

Szkoła Podstawowa w Sieradzy

12:16

11.

Justyna Łata

„Chodź zrobimy wielki skok”

Szkoła Podstawowa w Sieradzy

12:20

12.

Aleksandra Grzesik

„Schowaj mnie”

Szkoła Podstawowa w Sieradzy

12:23

13.

Agata Szwalec

„Bohater”

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Ilkowicach

12:26

14.

Weronika Lech

„Ty tylko mnie poprowadź”

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Ilkowicach

12:30

15.

Alicja Mikrut

„Nasz Bóg”

 

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Otfinowie

12:35

 

 

 

 

KATEGORIA ZESPOŁY - SZKOŁY PODSTAWOWE KL. I-III

 

L.P.

Nazwa zespołu

Tytuł  utworu

Instytucja delegująca

Godzina występu

1.

LUCE

„Nadejdzie dzień”

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Ilkowicach

12:45

 

 

 

KATEGORIA SOLIŚCI – SZKOŁY PODSTAWOWE KL. IV-VI

 

L.P.

Imię i nazwisko

Tytuł  utworu

Instytucja delegująca

Godzina występu

1.

Izabela Olesińska

„Pomóż mi Panie”

Szkoła Podstawowa w Niedomicach

12:50

2.

Natalia Sołtysiak

„W ciszy niepokalanej”

Szkoła Podstawowa w Żabnie

12:54

3.

Aneta Szlosek

„Gdy się łączą ręce dwie”

Szkoła Podstawowa w Żabnie

12:58

4.

Kamila Kapustka

„Nikt Cię nie kocha tak jak Ja”

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Ilkowicach

13:02

5.

Julia Gdowska

„Ty tylko mnie poprowadź”

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Ilkowicach

13:06

6.

Natalia Barwacz

„Pieśń o Janie Pawle II”

Szkoła Podstawowa w Bobrownikach Wielkich

13:10

7.

Wiktoria Mika

„Nie mądrość świata tego”

Szkoła Podstawowa w Żabnie

13:14

8.

Kamila Mrówka

„Modlitwa Esmeraldy”

Szkoła Podstawowa w Żabnie

13:18

9.

Laura Rzeszutek

„Stoisz u naszych drzwi”

Szkoła Podstawowa w Niedomicach

13:22

10.

Olga Dulęba

„Mów do mnie Panie”

Szkoła Podstawowa w Niedomicach

13:24

11.

Łukasz Kozioł

„Góry do góry”

Publiczny Katolicki Zespół Szkół i Przedszkola w Niecieczy

13:28

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KATEGORIA SOLIŚCI – SZKOŁY PODST. KL. VII, VIII I  GIMN.

 

L.P.

Imię i nazwisko

Tytuł  utworu

Instytucja delegująca

Godzina występu

1.

Natalia Kumięga

„Wśród tylu dróg”

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Ilkowicach

13:32

2.

Julia Załęska

„Gloria”

Szkoła Podstawowa w Niedomicach

13:36

3.

Emilia Klich

„Nie mądrość świata tego”

Stowarzyszenie Siemacha SPOT Odporyszów

13:40

4.

Daria Nawój

„Być bliżej Ciebie chcę”

Szkoła Podstawowa w Odporyszowie

 

 

 

KATEGORIA ZESPOŁY:

- SZKOŁY PODST. KL. IV - VI

- SZKOŁY PODSTAWOWE KL. VII, VIII I GIMNAZJALNE

 

L.P.

Nazwa zespołu

Tytuł  utworu

Instytucja delegująca

Godzina występu

1.

„Aniołki”

„Siedem”

Szkoła Podstawowa w Bobrownikach Wielkich

13:45

2.

„Wesołe Trio”

„Zaufaj Panu”

Szkoła Podstawowa w Niedomicach

13:50

3.

Zespół

„Nasz Bóg”

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Ilkowicach

13:55

4.

4.1

„Góry do góry”

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Otfinowie

14:00

 

 

 

 

Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród – około godz. 14:30