XVII Regionalny Konkurs Kolęd i Pastorałek

Gminne Centrum Kultury w Żabnie organizuje XVII Regionalny Konkurs Kolęd i Pastorałek, który odbędzie się w dniach  16 - 17 stycznia  2013  r. w sali widowiskowej Centrum.

Celem  Konkursu   jest  kultywowanie  tradycji   śpiewania   kolęd,   odkrywanie i  promowanie    talentów    wokalnych    oraz    wymiana    pomysłów    i  doświadczeń w  upowszechnianiu śpiewu wśród dzieci i młodzieży. Konkurs przeznaczony jest dla uczestników w wieku od 4 do 19 lat i zostanie  przeprowadzony wg określonych w regulaminie kategorii.

Zwycięzcy Konkursu otrzymają pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe, które wręczone zostaną 20 stycznia 2013 r. podczas koncertu finałowego o godz. 14.00 w sali widowiskowej Centrum Kultury w Żabnie.

KARTA ZGŁOSZEŃ